Кремація тварин в Києві

Наше бюро організовує кремацію і похорон від початку до кінця. Виїзд ритуального агента безкоштовно 24/7. У важкий час важливо пам'ятати, що у вас є опора.

Кремация (до 30 кг)
от 800 грн
 • Урны от 300 грн
 • Гробы от 400 грн
Кремация (30 кг и более)
от 1200 грн
 • Урны от 300 грн
 • Гробы от 400 грн
Доставка животного
от 1200 грн
 • Выезд бесплатно
 • Консультация бесплатно
Переваги
Працюємо цілодобово! Безкоштовна консультація. Без черг і очікувань оформимо документи.
Зробимо все «Під ключ»
Надамо Ритуальні товари, атрибутику, транспорт, вантажників та інше
Без націнок і додаткових платежів. Працюємо на Байковій в Києві
Незалежні відгуки
Данияр Искаков
В трудные моменты потери близких тебе людей, сосредоточиться просто не возможно. Сейчас даже и не вспомню кто мне дал Ваши координаты... не знаю какими словами Вас обычно благодарят??? Я могу сказать от себя очень оперативно , достойно.
Наталья Борисова
Благодарю сотрудников организации за проделанную работу. Хоронили нашу бабушку,все трудности с бумагами и остальным взяли на себя..видно люди стараются для людей. в итоге все прошло хорошо,рекомендую.
Евгений Володин
Признателен похоронному бюро Ритуал. Провели церемонию на должном уровне, без вас не справились бы.
Светлана Киевко
От взаимодействия с этим бюро остались положительные впечатления. После смерти матери не было не сил, не времени заниматься похоронами. Здесь всю организацию похорон взяли на себя. Всё прошло идеально. Бюро рекомендую однозначно.
Михаил Токарев
Везли из Белой Церкви , и дальше по процедуре. Все прошло профессионально, видно знают дело. Попросили оставить отзыв … Оставил
Ольга Самарина
Бюро взяло на себя все организационные моменты и делали всё сами, где это возможно было. Ни каких форс-мажоров не возникало. Спасибо
Ru Tomato
Все прошло нормально
Bruce Round
Кремація тіла пройшла на належному рівні. Колумбарій правда, так собі
Юрий Николаевич
Сегодня брата хоронили. Организовали хорошо, аккуратно, красивый был. Для нас это важно, рекомендую.
И. Табаков
В такую скорбную минуту очень сильно помогли. Спасибо большое за оказанную помощь в трудное время для нашей семьи.
Анастасия Ильченко
Звернулись до бюро за допомогою в организації похорон. Сподобалось, що все роблять швидко, без черг, всі обов"язки по документації бюро також бере на себе. Дякую вам за допомогу.
Олексій Споденюк
Я сподіваюся що люди будуть звертатися якомога менше в похоронне бюро. Мені недавно довелося ... Цю компанію порадив друг. Хочу подякувати менеджерам. Ввічлива і доброзичлива. Все пройшло на належному рівні за прийнятну ціну. Спасибі.
Николай Краснов
Всю похоронную процессию взяли на себя. Все прошло хорошо. Когда тяжело на душе, когда сил нет выручает такая контора. Спасибо вам
Николай
Номер похоронного бюро правильный
Роберт Шляков
Мои рекомендации. Попросил организовать похороны не дорого, справились. Отдельное спасибо Вадиму Николаевичу.
Богдана
Дуже відповідальні і професійні співробітники. Допомогли з похоронами мами, зробили все необхідне швидко, без черги, підібрали потрібну для обряду ритуальну атрибутику, оформили документи.Дякуємо Вам.

Домашній улюбленець для багатьох жителів планети – справжній член сім’ї, тому коли він йде з життя, більшість власників прагнуть гідно проводити улюбленця в останній шлях. Найбільш гуманним, а головне законним способом зберегти пам’ять про дорогу одному, вважається процедура кремації, яку віддають перевагу все більше жителів нашої країни. Похоронне бюро «Ритуал» надає жителям столиці і такі послуги: з нашою допомогою усипляння і кремація тварин у Києві проводиться цілодобово.

Кремація домашніх тварин та її особливості

Кремація – процедура спалювання тіла померлого тварини, до якої вдаються все більше власників. Чому ж ритуал став таким популярним? За самовільне захоронення домашнього улюбленця в найближчому парку або посадці можна отримати не тільки осуд з боку оточуючих, але й чималенький штраф, адже ховати вихованців у межах міста строго заборонено законом.

Офіційних кладовищ для чотириногих друзів у межах міста теж немає, тому кремація є чи не єдиним способом попрощатися з твариною з точки зору санітарних норм.

Наше ритуальне агентство виконує кремацію тварин у Києві цілодобово. Для замовлення процедури необхідно лише зробити один телефонний дзвінок. За бажанням клієнта, працівники похоронного бюро «Ритуал»:

 • Заберуть тіло з будинку або ветлікарні;
 • Організують трансфер померлої тварини в крематорій;
 • Виконають процедуру
 • Упакують в прах в урну і передадуть його власникам.

Можливо також поховання праху на території господарів або імпровізованих кладовищ, які знаходяться в столиці. Господарі можуть бути присутніми при кремації або замовити фото: це допоможе переконатися, що в урні прах домашнього улюбленця.

Види кремації для тварин

Похоронне агентство «Ритуал» пропонує власникам домашніх тварин церемонію двох видів. Кожен варіант має свої особливості і, що важливо, відрізняється ціною.

До послуг клієнтів:

 • Загальна кремація, яка являє собою спалення тіл кількох тварин. Виконується не відразу, а тоді, коли набереться необхідна кількість тел. У цьому випадку прах не видається, але сама процедура має порівняно невисоку вартість;
 • Індивідуальна кремація, яка передбачає персональну процедуру спалення в окремій печі, а також надання власнику урни з прахом тварини.

І той, і інший варіант замовляють однаково часто, проте перевага все ж за індивідуальною церемонією.

Специфіка проведення 

Спалення проводять у крематорії для тварин або ж на спеціальних заводах, які займаються знищенням біовідходів. Агентство «Ритуал» виконує процедуру на території Байкового кладовища. Стаціонарний крематорій:

 • Створює температуру близько +600 градусів Цельсія;
 • Виробляє спалення за 60-90 хвилин.

Урну для праху домашнього улюбленця можна вибрати заздалегідь: у продажу є варіанти на будь-який смак і гаманець. Що стосується очікування, то воно звичайно не перевищує 1-2 днів, в залежності від завантаженості крематорію.

Вартість кремації

Як правило, ціна на усипляння і кремацію тварин у Києві, залежить від виду процедури та розмірів домашнього улюбленця. Дрібні вихованці обійдеться зовсім недорого, а от за кішку і невелику собаку доведеться заплатити від 800 до 1200 грн. Спалення великих тварин буде більш дорогим, при цьому варто включити в чек транспортування, а також урну і додаткову похоронну атрибутику, якщо у ній є необхідність.